OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
(16.11.2010) Skoro po dvoch rokoch nová novinka. Web je zase aktualizovaný.
(30.09.2008) - Zmena obsahu webu. Doteraz to bol web o vtipoch, obrázkoch, hrách, optických klamov, a obrázkoch ako celku. Od 1.10.2008 bude web zameraný na obrázky. (Optické klamy, vtipné, šokujúce obrázky, foto, vlastné obrázky, GIF obrázky. Táto zmena neznamená, že všetky hry, download, videá budú vymazané. Iba sa obmedzí ich priestor na stránke.
(05.08.2008) - Sekcia "Obrázky" sa upravovala a pribudli nové obrázky.
(23.07.2008) - Upravené anketa o stránke. Ankety boli na stránku pridané, aby nám pomoli pri zlepšovaní web.

    Internet je dôležitým zdrojom informácií a jeho význam bude neustále rásť. Už dnes je možné cez internet nakupovať, zabávať sa, vzdelávať sa, komunikovať… Z hľadiska firiem a spoločností je dôležitá možnosť jednoduchej a účinnej propagácie ponúkaných služieb a výrobkov.

    Rozhodujúce je, aby informácie z každej webstránky boli naozaj prístupné všetkým. Prístupnosťou je myslené nielen pripojenie k internetu, ale umožnenie prístupu k obsahu stránok aj ľuďom so špecifickými potrebami a nárokmi, ako sú zrakovo postihnutí ľudia využívajúci hlasové čítačky, užívatelia rôznych mobilných zariadení ako sú PDA, mobilné telefóny a pod., či užívatelia alternatívnych operačných systémov a internetových prehliadačov (Mozilla Firefox, Opera, Safari, …).

    Predpokladom k dosiahnutiu tohto cieľa je dôsledné dodržiavanie odporúčaní konzorcia W3C. Konzorcium W3C, tiež známe pod názvom World Wide Web Consortium, je združenie firiem z oblasti informačných technológií zaoberajúce sa štandardizáciou prostriedkov používaných na tvorbu internetových stránok. Najznámejšími z týchto štandardov sú HTML, XHTML a CSS.

    Správne využívanie týchto prostriedkov nevedie len k dobrej prístupnosti webstránok, ale prináša aj dalšie výhody či už pre užívateľov, alebo pre majiteľov webstránok. Medzi ne patrí napríklad jednoduché vytvorenie tlačovej verzie webstránky, vyššia rýchlosť načítania webstránky, vyššia pravdepodobnosť na lepšie umiestnenie webstránky v internetových vyhľadávačoch.

Tento web funguje od roku 2008. Od roku 2009 nebol aktualizovaný. Prestavba stránky trvala pol roka, počas ktorého sa nič nezmenilo. Toto je prvá stránka, ktorú som založil, a preto nechcem, aby zanikla. Vypisovať, čo sa na tejto stránke nachádza, čo tu bude a bolo nieje zaujímave. Jednoducho si pozrite čo chcete. Čas na administráciu tejto stránky nemám a z tohto dôvodu nebudem administratívne prítomny. Nájdete ma na TEJTO STRÁNKE. Web je optimalizovaný pre Operu!
TOPlist
   
SylarX © Copyright 2010 Všetky práva vyhradené. Kopírovanie, šírenie a ďalšie užívanie obsahu nieje bez súhlasu autora povolené!